Зірочки для роликових ланцюгів

Зірочка - основний елемент ланцюгової передачі. Наша компанія постачає зірочки для роликових ланцюгів від італійської фірми Sati. На даний час в наявності на складі в Києві ми маємо незначний асортимент привідних зірочок для ланцюгової передачі, але у нас є можливість в найкоротші сроки постачати дані вироби з Італій.
Ціни на таку продукцію низікі, оскільки ми пряцюємо без посередників. Також, прямі поставки, дають нам можливість бути впевненими в якості постачаємої продукції.

Ассортимент продукції данного типу значний, ми пропонуємо найрізноманітніші виконання виробів, які підійдуть для будь-якого обладнання. Придбавши зірочку під розточування, ви отримуєте напів готовий виріб, для застосування якого потрібно підготувати отвір і шпонковий паз. Придбавши зірочку під монтажну втулку разом зі втулкою, ви отримуєте готовий комплект для монтажу на вал обладнання без додаткових обробок. Також у нас є можливість постачання зірочок "Спеціальний стандарт" з повність підготовленим монтажним отвором і закаленими зубчиками. Такий виріб значно заощадить час і кошти вибагливому замовнику.

Для уточнення всієї технічної інформації, наявності на складі, можливих сроків постачання - зробіть запит на нашу електронну пошту, або зателефонуйте нам.

Подивитись інформацію повністю...
Каталог звездочек Sati Каталог звездочек Sati
Більше файлів...
Звездочки Американский стандарт Звездочки Американский стандарт Звездочки конвейерные Звездочки конвейерные