Увага! Компанія працює у дістанційному режимі. Відвантаження замовлень по вівторкам та червергам до 15:30. Прохання звертатись на прямі мобільні номери інженерів.
Конвеєрні барабани

Спеціальні конвеєрні барабани

Наша компанія має можливість постачати конвеєрні барабани спеціального призначення виготовлення американської фірми Martin. Дана продукція постачається виключно під замовлення, має відносто високу ціну, за рахунок високої якості, точному виготовленню, і високої надійності. Термін поставки такої продукції може сягати 4х місяців, такі умови підходять великим промисловим підприємствам, які проводять часткову, або повну модернізацію виробничих потужностей. Розробка і поставка конвеєрів включає в себе підбір комплектуючих (редуктори, електродвигуни, гальма, муфти, підшипникові опори), розробку креслень, технічної документації.


Спеціальні конвеєрні барабани

Ми маємо досвід постачань такої продукції на гірничо-збагачувальні комбінати України, морські та річкові порти. Вся продукція компанії Martin показала себе виключно з хорошої сторони, і повністю відповідає своїй ціні.

Конвеєрні барабани можна виготовити з різними покриттями, структурою поверхні, конструкцією тіла барабана. Такий тип барабана, як Wing Pulleys, окрім як звичайних властивостей, має додаткову властивість самоочищення. Це вирішує проблему надійності конвеєра в роботі з матеріалами, яким характерні висока в'язкість і наліпання.


Конвеєрні барабани

Детальну інформацію можна отримати за контактними номерами у наших інженерів, або за запитом на електронну пошту.


Каталог продукции Мартин Каталог продукции Мартин