Редуктори конічно-циліндричні

Конічно-циліндричні індустріальні редуктори з паралельними валами

Індустріальні редуктори конічно-циліндричні дістали широке застосування у різних галузях промисловості України. Наша компанія поставляє для виробництв України індустріальні редуктори шведського виробника - Benzlers. Висока точність обробки, передові технології поєднані зі значним досвідом забезпечують тривалий срок експлуатації наших приводів навіть у самих тяжких умовах виробництва.

Значну популярність індустріальні редуктори Benzlers отримали завдяки найвищим показникам надійності в роботі на гірничо-збагачувальних комбінатах та морських портах. Редуктор індустріальний може бути частиною комплексного рішення приводу потужної конвеєрної системи з продуктивністю від 1000 тон/год, маємо досвід проектування приводів конвеєрів з підвищенням продуктивності з 3000 тон/год до 6000 тон/год.
Приводна станція конвеєру може включати в собі, як одне ціле: індустріальний редуктор, електродвигун, гальмівний пристрій, з'єднувальну муфту (часто - гідравлічну), приводний конвеєрний барабан, з'єднувальну муфту редуктора та барабана та несучу раму, на якій закріплені всі комплектуючі.

На сьогодні, компанія Benzlers має три лінійки індустріальних редукторів - серії G, E та Н.

Індустріальні редуктори Benzlers серії G - найсучасніша серія потужних редукторів, розроблена на основі понад 150 річного досвіду у виробництві приводів (David Brown). дана серія має розбірний корпус, та декілька значних переваг вже у стандартному виконанні (наприклад 4 рівні ущільнень...і тд.).

Індустріальні редуктори Benzlers серії E - редуктори, які мають дуже вдале співвідношення ціна/якість. Дана серія також має розбірний корпус, та багато додаткових опцій, для покращення експлуатаційних властивостей.

Індустріальні редуктори Benzlers серії Н - редуктори, які були основною лінійкою на протязі багато років, але на сьогодні, у зв'язку із розвитком технологій і матеріалів втратили свої переваги.

Ескіз конічно-циліндричного триступінчатого редуктора серії G

Ескіз конічно-циліндричного триступінчатого редуктора серії G

Ескіз конічно-циліндричного триступінчатого редуктора серії E


Ескіз конічно-циліндричного триступінчатого редуктора серії EКаталог - Редукторы Benzlers коническо-цилиндрические промышленные серии G Каталог - Редукторы Benzlers коническо-цилиндрические промышленные серии G
Більше файлів...