Редуктори з паралельними валами

Промислові циліндричні редуктори з паралельними валами

Промислові редуктори з паралельними валами, як і конічно-циліндричні (з перпендикулярними валами) наша компанія поставляє від шведського виробника - Benzlers. Даний тип промислових редукторів представлений у трьох лінійках, дві з яких - сучасні, третя - застаріла, але мала широку популярність та багато років застосовувалась у обладнанні, призначеному для виробництв різноманітних галузей. Кожна з серій редукторів від компанії Benzlers має свої беззаперечні переваги, і спрямована на вирішення конкретних завдань та потреб конкретного підприємства/галузі виробництв України.

Промислові циліндричні редуктори дістали широку популярність на гірничо-збагачувальних комбінатах, в умовах, з найвищими вимогами до якості приводів та найтяжчих умовах роботи обладнання. Також, застосовуються в портах, де продуктивність конвеєрів може сягати 6000 тон/год та більше, та завантаження обладнання в пікові періоди 24/7, а простій оцінюється в колосальні кошти.

Промислові редуктори серії G показали високу ефективність при роботі на цементних заводах, основною перевагою яких є чотириступінчата будова ущільнень одразу у стандартній комплектації. Це дуже позитивно впливає на довговічність експлуатації приводів в умовах великої кількості пилу в навколишньому просторі.

Беззаперечною перевагою промислових редукторів Benzlers як серії G так і серії E є розбірний корпус. Так, це має свій влив на формування ціни, оскільки обробка поверхонь двох окремих частин корпуса редуктора відносно дорога (потрібно забезпечити найвищу точність поверхонь, що стикуються), але різниця у вартості в подальшому - нівелюється за рахунок простоти ремонту (заміни ущільнень, підшипників, при потребі і вузлів приводу), який можна виконати прямо на території виробництв при контролі або наших фахівців, або при наявності відповідних компетенції і навиків у технічного персоналу виробництв, де експлуатують ці приводи. Якщо корпус промислового редуктора суцільний, тобто не розбірний, навіть найпростіші ремонтні роботи повинні виконуватися або на території виробника, або сам процес буде дуже складний, і майже не реальний в умовах сучасних виробництв де такі редуктори використовуються.

Параметри промислових редукторів

Характеристики Значення
розміри 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21 та 22
Потужність До 1 860 кВт
Крутний момент До 162,000 Нм вихідний крутний момент
передавальне співвідношення До 315:1 та 70.000:1 в комбінації
Вихідний вал До Ø 240 мм
особливості Доступний в версіях ATEX. Може поставлятися на рамі

Каталог редукторів з паралельними валами доступний для перегляду на даній сторінці сайту. Повна інформація у наших інженерів.

Промислові циліндричні редуктори з паралельними валами

Промислові циліндричні редуктори 2


Редукторы Benzlers с параллельными валами индустриальные серии G Редукторы Benzlers с параллельными валами индустриальные серии G
Більше файлів...