Редуктори

Даний розділ сайту допоможе вам обрати та придбати редуктор. Підбір і розрахунок таких елементів промислового обладнання, як редуктор, дуже складний і вимагає відповідних технічних знань і досвіду. Якщо ви не впевнені у власних сила, то ми допоможемо вам придбати якісний редуктор у відповідності до ваших можливостей.

Для того, щоб наші інженери точно і вірно підібрали вам привід надішліть запит на нашу електронну пошту. В запиті, повинно бути сформоване технічне завдання, вказано всі можливі параметри і значення. Правильний розрахунок і, відповідно, підбір такого обладнання без достовірної повної інформації - не можливий.

Наша компанія є ексклюзивним постачальником на території України продукції, виробництва шведської компанії Benzlers. Це надзвичано якісні і надійні редуктори та мотор-редуктори, які за довгі роки зарекомендували себе виключно з хорошого боку.

Також ми ексклюзивні постачальники редукторів виробництва індійської фірми ELECON - найбільшого виробника продукції такого типу в Азії, та редукторів David Brown - англійського виробництва. Всі вище перераховані компанії виробляють продукцію преміум класу, і попри свою не малу ціну мають відповідну якість і точність у виготовленні.

Як альтернативу приводам преміум класу, ми поставляємо продукцію під італійським брендом Sati, та продукцію одного із найбільших виробників даної продукції в Китаї - JIE ASIA DRIVE. Продукція цих виробників має значно меншу ціну, при цьому дуже хорошу якість і надійність.

Всю інформацію по асортименту, можливих виконаннях, технічних особливостях висвітлити на веб-сторінці не можливо, тому звертайтеся до наших інженерів.Подивитись інформацію повністю...