Мотор-редуктор

Мотор редуктор (електродвигун з редуктором) - комплект привідного обладнання, коли в одному блоці скомбіновані електродвигун і редуктор, що надає такому механізму гарну компактність, простоту в обслуговуванні, взаємозамінність, високий ККД, відносно простий монтаж. Моторедуктори бувають одно-, дво-, три-, чотири- і більше ступінчаті, що дає їм можливість отримати майже будь-який діапазон обертів вихідного валу, швидкостей і потужностей.

Придбати мотор-редуктор можливо зі складу в Києві з доставкою по всій Україні на протязі 2-3 робочих днів. Застосувати дану продукцію можна практично в будь-якій галузі промисловості нашої країни.

Для підбору даної продукції - надішліть технічне завдання нашим інженерам на електронну пошту info@kpd-drive.com.ua, де якомого точніше опишіть умови використання проектованого механізму.

Ми можемо запропонувати вам як продукцію преміум класу, так і відносно дешеву, з відмінною якістю продукцію, як гіганських габаритів, так і мінімотор-реудктори. Підберемо такий варіант, який повністю задовольнить вас.

Мотор-редуктор придбати можна з додатковими функціями і характеристиками:

  • мотор-редуктор постійного струму
  • мотор-редуктор з регулюванням шкидкості
  • мотор-редуктор з гальмом
  • мотор редуктор флянцевий (з різними способами монтажу)

Більше інформації ви можете отримати на російській версії даної сторінки (мотор-редуктори) , або за запитом до наших інженерів.

Подивитись інформацію повністю...
Мотор-редуктор Benzlers Мотор-редуктор Benzlers
Більше файлів...
Опросный лист мотор-редукторов серий CKFM Опросный лист мотор-редукторов серий CKFM