Зубчасті паси

Наша компанія постачає паси зубчасті різних профілів як для загального застосування в промисловості, так і специфічних виробів для застосування у вузьких галузяг. Асотимент продукції на складі в Києві значний, і ми можеме задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Велика кількість пасів данного типу складуються у вигляді "рукавів" і при потребі, паси потрібної ширини нарізаються на власному спеціальному обладнанні.

Інструкція як правильно підібрати зубчастий пас:

Як відрізнити зубчастий ремінь від ременя з фасонним зубом? В першу чергу їх відмінності закладені в конструкції, призначенню і способу передачі крутного моменту від одного шківа до іншого. Клиновий ремінь з фасонним зубом хоч і має віддалену подібність з зубчастими пасами, але все ж мають іншу конструкцію. Різниця в тому, що робочими поверхнями клинових ременів є бокові грані ременів, а зубчики не виконують ніякої роботи, лише надають даному типу ременів гнучкості і краще охолоджуються. В зубчастих ремінних передачах зчеплення між зубчастим шківом і зубчастим ременем відбувається за рахунок зубчастої поверхні, і вся робота виконується зубчиками ременя.

Зубчасті паси незамінні для використання в приводах з низькою і середньою потужністю. Не дивлячись на обмежену область застосування порівняно з клиновими чи плоскими ремнями, вони використовуються в самих різних механізмах і приладах при умові відсутності електропровідності елементів приводу. Зубчасті ремені володіють наступними перевагами: мінімальний рівень вібрації, високий ККД, несприйнятливість до механічних і хімічних впливів (олива, паливо, бруд і тд.), відсутність в необхідності технічного обслуговування, тривалий термін експлуатування. Розрізняються ремені відстанню між зубами, способом і матеріалами виготовлення, формою зубів, країною виготовлення і тд.


Подивитись інформацію повністю...
Bando design manual General - руководство по подбору и проектированию зубчатых ременных передач Bando design manual General - руководство по подбору и проектированию зубчатых ременных передач
Більше файлів...
Bando - сертифікат авторизованого представника в Україні Bando - сертифікат авторизованого представника в Україні