Шківи

Наша компанія має великий склад популярних позицій шківів для застосування зі клиновими, зубчастими і варіаторними шківами. Клинові шківи складуються під конічну монтажну втулку, під розточування - доступні лише під замовлення. Зубчасті шківи на складі є і під понтажну втулку і під розточування, в залежності від профілю і розмірів. Варіаторні шківи доступні лише під замовлення. Якісні шківи постачаються з Італії під брендом Sati, орієнтований термін поставки - до 30 днів, зазвичай, поставки відбуваються в перші дні кожного місяця.

Підбір та розрахунок ремінної передачі

Якщо у вас є задача по вибору та розрахунку нової ремінної передачі, і ви не знаєте, як її вирішити - зверніться до наших інженерів. Маючи значний досвід в розрахунку ремінної передачі та підборі комплектуючих ми можемо зможемо дати рішення для вас.

Для розрахунку передачі нам потрібна наступна інформація:
  • технічні характеристики приводу (швидкість обертання - об/хв, потужність - кВт);
  • необхідне передавальне співвідношення;
  • діаметри валів, на які будуть встановлюватися шківи (шківи можливі і під розточування);
  • між осьова відстань, для підбору довжини ременя;
  • спец. вимого до ремінної передачі, або спец. умови роботи.

Маючи таку інформацію ми зможемо підібрати для вас найбільш ефективний тип передачі (клинова, поліклинова, зубчата ремінна передача), та запропонувати вам комплектуючі з нашого складу в Києві по дуже привабливим цінам.

Зі складу в Києві ми також пропонуємо черв'ячні мотор-редуктори в широкому асортименті та роликові ланцюги. З усім асортиментом наших товарів ви можете ознайомитись на даному сайті.

Подивитись інформацію повністю...
Каталог шкивов ременных передач (клиновые, зубчатые, поликлиновые) Каталог шкивов ременных передач (клиновые, зубчатые, поликлиновые)