О компании

О компании

Із-за перебоїв зі світлом наша компанія працює в обмеженому режимі. Звертайтесь за інформацією до інженерів компанії, або залишайте запити на електронну пошту нашої компанії - info@kpd-drive.com.ua. Як тільки у нас буде можливість надавати актуальну інформацію по наявності, цінах та термінах поставки - одразу відповімо.

ТОВ «КОМПАНІЯ ПРОМИСЛОВИХ ДЕТАЛЕЙ» - офіційний імпортер та дистрибьютор елементів промислового обладнання, приводів в Україні. Компанія заснована у 2006 році.

Основна мета компанії – забезпечення безперебійної роботи промислових підприємств України, та забезпечення цих підприємств високоякісними матеріалами та комплектуючими від передових світових виробників.

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні рішення від наступних виробників:

Benzlers – Швеція (редуктори промислові, мотор-редуктори, гвинтові домкрати), Bando – Японія (широкий асортимент приводних ременів) , MGM – Італія (передове підприємство, що спеціалізується на виробни електродвигунів з вбудованим гальмом) , Sati – Італія (комплектуючі промислового обладнання у дуже широкому асортименті) , Desch - Німеччина (світовий лідер у виробництві високотехнологічних приводів, гальм, щеплень до промислового обладнання), JIE – Китай (високоякісні редуктори, мотор-редуктори та інше), Sircatene - Італія (спеціальні ланцюги)

Маємо можливість залучати передовий досвід та інноваційні технології завдяки співпраці з інженерами вищеперерахованих виробників.