Зубчасті паси гумові

Наша компанія має широкий асортимент гумових зубчастих пасів самих популярних позицій на складі в Києві. Такі паси як зубчатий пас профіль 8М складується майже всіх доступних розмірів.

Така продукція, в більшості, складується у вигляді "рукавів" і нарізається потрібної ширини, відповідно до замовлення клієнта. Доступні діапазони нарізаємих пасів лежить в межах від 450 до 3000 мм. Під замовлення (до 30 днів) доступні паси майже всіх можливих розмірів і профілів, якщо це не індивідуально виготовлений пас. Такі запоставки відбуваються з Німеччини.

В більшості, постачаємі нами паси - паси виробництва Bando Японія. Наднадійні привідні зубчасті паси, які за довгі роки співпраці зарекомендували себе, виключно з хорошого боку. При правильному монтажу таких виробів, випадки при яких пас не відпрацює 1 рік майже не можливі.

Зубчастий пас - виріб хоч і достатньо поширений, але його підбір і розрахунок - достатньо складна процедура. наші інженери володіють і відповідною технічною освітою, і досвідом, і без проблем підберуть для вас правильний пас.

Інформація - за запитом на електронну пошту, або за вказаними номерами в розділі сайту "Контакти"

Подивитись інформацію повністю...