Транспортерні стрічки

Транспортерні, конвеєрні стрічки

Конвеєрні стрічки виробництва іспанської компанії Kauman - високоякісні вироби, виготовлені виключно на європейському підприємстві з більш ніж 80 літнім досвідом роботи в даному напрямку. Найсучасніші технології, висока якість сировинних матеріалів і індивідуальний підхід дають можливість запропонувати споживачам високоякісний продукт, який в довгостроковій перспективі покаже дуже хороші фінансові показники, а витрати з придбання будуть легко компенсовані безперебійністю роботи обладнання і його довговічністю.

Останні 30 років пріоритетом в роботі компанії Kauman є гірничо-видобувна промисловість, в якій продукція даного виробника показала відмінні результати по надійності та безпеці. Так само, в компанії розроблені спеціальні лінійки конвеєрних стрічок для цементної промисловості, що застосовуються на різних етапах - від видобутку сировини в кар'єрах до транспортування готового продукту для фасування в мішки.

Конвеєрні стрічки для харчової промисловості (FDA), також, виробляються Kauman, вони відповідають загальним вимогам і принципам, визначеним у Рамковому регламенті Європейського Союзу (ЄС) 1935/2004, і виробляються відповідно до "Належної виробничої практики", визначеними у Регламенті (ЄС) 2023 / 2006, і з FDA. Правило Розділ 21, розділ 177.2600, що підтверджується випробуваннями, проведеними зовнішніми лабораторіями. Можна сказати, що Кауман має рішення для транспортування під кожен продукт окремо. Різна конструкція стрічки, бортів, шевронів, додаткові покриття перекривають весь спектр продуктів харчової промисловості з індивідуальним підходом.

Для інших напрямків, таких як аеропорти, морські порти, виробництва сталі, хімічна промисловість, деревообробна промисловість так само можуть розраховувати на високу якість продукції і передові рішення від Kauman.

Наша компанія поставляє інші комплектуючі конвеєрного устаткування: ролики, конвеєрні барабани, промислові редуктори, електродвигуни.


Kauman каталог конвейерных лент Kauman каталог конвейерных лент